Zaplovite u nezaboravnu avanturu s J1 HIGH SCHOOL USA PROGRAM - prilika da vaše dijete osjeti duh Amerike!
Kroz American Adventure stvaramo mostove kulturne razmjene sa Sjedinjenim Američkim Državama od 2007. Naša predanost i iskustvo čine nas pouzdanim partnerima na ovom nezaboravnom putu obrazovanja.
HIGH SCHOOL USA – SREDNJE ŠKOLE U AMERICI je program kulturne razmene namenjen pohađanju I, II, III ili IV razreda srednjih škola u SAD.
Program je osnovan od State Department-a a kao želja da se omogući učenicima da upoznaju američki način života, kulturu i tradiciju kroz boravak u američkoj porodici tokom jedne školske godine ili polugodišta.
Šta obezbeđujemo za Vaše dete a naše kandidate 🙂
✅ Upis u verificiranu državnu školu u Americi
✅ Širok spektar vannastavnih aktivnosti koje su veoma bitne u Američkom školskom sistemu
✅ Smeštaj u pouzdanim i proverenim američkim porodicama
✅ Tri ukusna obroka svaki dan
✅ Siguran prijevoz od kuće do škole i nazad
✅ Pomoć tijekom procesa prijave za program
✅ Podršku od strane našeg tima i lokalnih koordinatora u SAD-u tokom programa
✅ Bezuslovnu sigurnost
✅ Mogućnost odabira škola u svim saveznim državama, uključujući i velike gradove
Da je ovo nešto najbolje što se jednom srednjoškolcu može dogoditi mogu posvjedočiti mnogi, sada već uspješni studenti ili zreli ljudi koji su već sudjelovali u ovom programu!
Zašto ovo iskustvo može biti najvrjednije za vaše dijete:
🎯 Unapređenje obrazovanja u jednom od najcjenjenijih obrazovnih sustava
🎯 Usavršavanje engleskog jezika u pravom okruženju
🎯 Stjecanje međunarodnog iskustva i znanja
🎯 Mogućnost prijave za stipendije i upisa na prestižna sveučilišta u SAD-u
🎯 Upoznavanje nove sredine, kulture, običaja
🎯 Stvaranje nezaboravnih prijateljstava
🎯 Samostalnost i razvoj zrelosti
🎯Ponos na osobni rast i jedinstveno životno iskustvo!
EARLY BIRDS DISCOUNT /UKOLIKO SE ĐACI PRIJAVE NA PROGRAM U PERIODU OD 2.9.2024 DO 15.10.2024 DOBIJAJU SUPER POPUST OD 500$ NA CENU PROGRAMA!